LADA 4X4 3D

FINANCOVANIE
od 2 620 eur/rok

KOMB. SPOTREBA
9,5 l/100 km

оd 10 480 €

LEGENDA

LADA 4×4 Legendárny automobil, ktorý sa hodí do extrémnych podmienok.

Tento automobil zdolal severný pól a Mount Everest, je účastník Paríž Dakar a pokoril Antarktídu. Poznajú ho a majú ho radi priaznivci na všetkých kontinentoch.

LADA 4×4 – je unikátnym modelom, ktorý otvoril novú éru v histórii vozidiel s pohonom 4×4.

Vydarené spojenie komfortu osobného vozidla a prechodnosťou terénneho vozidla. Keď sa potrebujete dostať po zasneženom poli, po ceste podmytou dažďom, s nepredvídaným príchodom do močaristej pôdy, vyjsť hore na kamenistý svah a potom vyjsť priamo na asfaltovú cestu, LADA 4×4 je Váš výber.

SPOĽAHLIVOSŤ

LADA 4×4 je dvojpriestorový trojdverový terénny automobil s vysokou priechodnosťou, ktorú zaručuje náhon všetkých štyroch kolies.

LADA 4x4 je obľúbený automobil, ktorý je vhodný do náročného terénu, kde sa naplno prejavia jeho schopnosti a vlastnosti. Pri jazde po ceste dosahuje rýchlosť až 137 km/hod.

Vlastnosti LADA 4x4 ocenia najmä majitelia horských chát, milovníci terénnych jázd a podniky s častými jazdami do náročného terénu.

Za svoju históriu tento automobil dokázal, že princípy založené 30 rokov dozadu sú stále aktuálne: unikátna priechodnosť, spoľahlivosť a jednoduchosť údržby.

Model LADA 4×4 POĽOVNÍK II je vybavený praktickým, zadným sklopným ochranným rámom, ktorý zároveň slúži na odvoz zveri, ochranou motora, praktickou vaničkou do kufra NIVA, širokými bočnými stupačkami, gumovými ochrannými širokými bočnými lištami a terénnymi pneumatikami.

Free WordPress Themes, Free Android Games