fbpx

 

V spolupráci so spoločnostou VisionX Outdoors sme si pre vás pripravili špeciálnu vianočnú akciu.

Expedičné strešné stany na automobily patria momentálne k najvyhľadávanejším typom stanov na kempovanie v otvorenej prírode.

Skladanie a rozkladanie stanu a následná manipulácia s nim  je veľmi  jednoduchá. Za pár minút môžete stan rozložiť a následne zložiť. Je ideálny na  predĺženú letnú dovolenku alebo prinajmenšom na víkendový pobyt. Či už sa rozhodnete cestovať sami, s rodinou alebo s priateľmi, môžete ušetriť veľa peňazí vynechaním drahej hotelovej izby a zažiť spanie v kempingu v národnom parku, alebo kdekoľvek v prírode. Môžete jednoducho stanovať vo svojom aute.

Premeňte svoje SUBARU na útulné, pohodlné a cenovo dostupné ubytovanie a obklopte ho všetkým komfortom vonkajšieho bývania. Potom, čo strávite víkend alebo dva v aute, môžete to chápať aj viac ako obyčajnú dopravu.

Mechanizmus otvárania u všetkých typov stanov je automatický, vrchná pevná časť je s materiálu ABS (pevná strecha, hard top), materiál konštrukcie u všetkých typov stanov je hliník, plachta je vyrobená z materiálu 280g polyester cotton, je odolná voči vode, plesniam a UV žiareniu. Súčasťou každého stanu je penový matrac o vysokej hustote 60 mm a s prateľným poťahom.

 

 Strešný stan – Zea Basic

Strešný stan – Zea Ideal

 

 Strešný stan – Zea Space

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.