fbpx

e-BOXER

Hybrid na spôsob SUBARU

Privítajte pohon e-BOXER! Systém pohonnej jednotky SUBARU novej generácie, ktorý kombinuje funkciu asistencie elektromotora s dvoma základnými technológiami SUBARU: motorom Boxer a symetrickým pohonom všetkých kolies (S -AWD).

Unikátne jazdné vlastnosti SUBARU sa posúvajú na vyššiu úroveň. Nový systém
e-BOXER si zachoval nízko uložené ťažisko aj vyváženie a tiež účinnosť osvedčeného systému S-AWD.

Kompaktný, avšak výkonný elektromotor je umiestnený v blízkosti ťažiska vozidla, zatiaľ čo akumulátor a ostatné komponenty sú usporiadané nad zadnou nápravou.

Nový systém e-BOXER prináša vyššiu efektivitu jazdy a pohotovú manévrovateľnosť so zachovaním najvyšších parametrov bezpečnosti. V porovnaní so zážihovým modelom má ešte nižšie ťažisko a lepšie vyvážené rozloženie hmotnosti medzi prednou a zadnou časťou.

Vylepšená hybridná technológia a jej zavedenie do jadra DNA značky SUBARU spolu s technológiou asistencie elektromotora zabezpečujú to najlepšie z oboch systémov.

Lineárny výkon a okamžitá odozva

Nová technológia je vzrušujúca. Nový elektromotor e-BOXER funguje spoľahlivo. Prináša okamžite dostupný krútiaci moment pre bezpečnejšiu a príjemnejšiu jazdu od momentu stlačenia plynového pedála.

Energetická účinnosť – zábava a dobrodružstvo

Výkon v spojení s efektivitou. Kým systém e-BOXER ovláda jednotlivé režimy jazdy – jazda so spaľovacím motorom, jazda na elektrinu a jazda s funkciou asistencie elektromotora – aby čo najlepšie reagoval na jazdnú situáciu a potreby vodiča, vy si môžete jednoducho užívať scenériu.

Zdokonalené schopnosti na nespevnených cestách – odolnejší na miestach, kde je to dôležité

Vytrvalé stúpania. Náročné klesania. Bez ohľadu na prekážky, ktoré pre vás pripraví život, funkcia asistencie elektromotora zdokonaľuje schopnosti systému X-MODE na nespevnených cestách, pretože umožňuje jednoduchú a rýchlu reguláciu krútiaceho momentu. Systém X-MODE zvláda akýkoľvek náročný terén.

Inovatívny pohon e-BOXER v modeloch SUBARU XV a FORESTER

Sme hrdí na to, že naše najpredávanejšie modely SUBARU XV a FORESTER môžeme predstaviť s novým systémom pohonu e-BOXER.