fbpx

Otváracie hodiny servisu:

Pondelok – Piatok: od 7:30 do 16:30 hod.

PRE DLHŠIU ŽIVOTNOSŤ vášho vozidla…

Pravidelnou údržbou môžete výrazne predĺžiť životnosť svojho vozidla a zaistiť jeho bezproblémovú prevádzku s maximálnym výkonom. Vaše Subaru bude nielen dlhšie a lepšie fungovať, ale bude aj bezpečnejšie a dlhšie si zachová vysokú hodnotu. Aby vám to spoločnosť Subaru uľahčila, vyvinula plán kontrol a servisných úkonov vykonávaných v stanovených intervaloch.

Je veľmi dôležité, aby ste s vozidlom absolvovali servisné prehliadky v správnych intervaloch: každých 12 mesiacov alebo 15 000 km, podľa toho, čo uplynie skôr. Aj keď s vozidlom prejdete za rok málo kilometrov, napríklad menej ako 3 000 km, musíte servisnú prehliadku absolvovať každých 12 mesiacov. Dôvodom je, že stav motorového oleja a iných kvapalín vo vašom Subaru sa zhoršuje, aj keď jazdíte zriedkavo alebo len na krátke vzdialenosti. Aj iné servisné položky sú závislé od uplynutého času, a nie len od prejdených kilometrov.

Servisné intervaly a potrebné úkony pri jednotlivých servisných prehliadkach nájdete v príručke používateľa vozidla, alebo sa o nich môžete informovať u nás v servise osobne, mailom na servis@profincar.sk alebo na tel. čísle: +421 905 825 912.

Odporúčame, aby ste servisné úkony v rámci údržby zverili autorizovanému servisu Subaru, v ktorom pracujú školení technici, používajúci originálne náhradné diely. Zaistíte si tým správnu údržbu vozidla v súlade so štandardmi výrobcu.

 Dezinfekcia Ozónom aj u Nás

Ozón (O3) je vysoko reaktívny plyn s mimoriadne silnými dezinfekčnými a oxidačnými účinkami.
Ozónové čistenie zabezpečujeme profesionálnym ozónovým generátorom, ktorý produkuje až 6000 mg ozónu/hod, čo mnohonásobne prevyšuje dávku potrebnú na likvidáciu všetkých mikróbov. Dezinfekciu klimatizácie by ste mali vykonávať minimálne raz ročne.

Dezinfekcia ozónom pri servisnej prehliadke len za 15 €

Cena dezinfekcie vozidla mimo servisnej prehliadky je 25 € s DPH.

  • Ozón ako plyn má kvalitné dezinfekčné a antioxidačné účinky.
  • Zároveň ide o silné prírodné oxidačné činidlo, ktoré je mnohonásobne viac účinné, no zároveň šetrnejšie ako napríklad chlór.
  • Vzniká pri pôsobení elektrického výboja počas búrky, pôsobením UV žiarenia, keď sa molekuly kyslíka štiepia a vytvárajú ozónové zlúčeniny. Najčastejší spôsob vzniku ozónu je pri pôsobení UV žiarenia a znečisteného ovzdušia. Vytvára sa prízemný smog, ktorý je pri vysokej koncentrácii zdraviu škodlivý.

Ozónový generátor – 5 000 mg/h – 65 W je zariadenie, ktoré rýchlo a účinne odstraňuje spóry a plesne, roztoče, vírusy, nepríjemné pachy zo vzduchu, to všetko bez použitia chemikálií alebo umelých vonných látok.

Certifikovaní technici

Vďaka pravidelným komplexným školeniam pod vedením vysoko erudovaných technických školiteľov spoločnosti Subaru majú technici v servisoch Subaru vždy aktuálne poznatky o postupoch a technológiách, ktoré sú potrebné na vykonávanie údržby vášho vozidla.

Technická podpora od výrobcu

Autorizované servisy Subaru majú prístup k rozsiahlym databázam poznatkov z celého sveta. Vďaka podpore od konštruktérov dokážu každý problém vyriešiť rýchlo a správne.

Špeciálne nástroje

Autorizované servisy Subaru sú vybavené špeciálnymi nástrojmi, umožňujúcimi presnú diagnostiku a efektívnu opravu.

Softvérové aktualizácie

Autorizované servisy Subaru vám skontrolujú a aktualizujú softvér, aby vaše vozidlo a jeho motor fungovali čo najlepšie.

Originálne náhradné diely

Náhradné diely majú vysokú kvalitu a spĺňajú prísne normy, čo zaručuje dlhú životnosť, výkon a bezpečnosť vozidla. Záruka sa vzťahuje na diely aj na prácu.

Záruka

Ak údržbu vozidla zveríte autorizovanému servisu Subaru, nemusíte sa báť, že stratíte nárok na záruku, pretože všetko prebieha v súlade so štandardmi výrobcu.