fbpx

Pripravený na čokoľvek

Čelte novým výzvam. Preskúmajte nádhernú krajinu. Robte všetky veci, ktoré ste vždy chceli robiť. S osobitým dizajnom Foresteru, ktorý spúšťa vašu túžbu po dobrodružstve, je to jednoduché. Vďaka svojmu ostrému, ale robustnému štýlu, ktorý srší sebavedomím a schopnosťami, Forester bez námahy zvládne všetky vaše outdoorové dobrodružstvá a zároveň udržuje všetkých šťastných, pohodlných a bezpečných.

Subaru Forester s atmosferickým motorom 2.0 s elektromotorom

Zväčšite kliknutím

LED svetlomety s automatickým vyrovnávaním 

Tieto automaticky nastaviteľné bifunkčné LED svetlomety kombinujú stretávacie a dialkové svetlá a reagujú na riadenie, čo zaisťuje dobrú viditeľnosť v zákrutách v noci.

LED predné hmlové svetlá

Tieto štýlové a športové LED hmlové svetlá majú veľkú plochu pokrytia svetlom, ktorá zlepšuje viditeľnosť v noci alebo za zlého počasia.

17-palcové a 18-palcové disky z hliníkovej zliatiny

Dostupné 17-palcové disky z hliníkovej zliatiny sú spojené s pneumatikami 225 / 60R17.

Robustne tvarované viaclúčové 18-palcové kolesá z hliníkovej zliatiny spojené s pneumatikami 225/55R18.

LED zadné kombinované žiarovky

Zadné združené svetlá dodávajú Foresteru osobitý vzhľad Subaru so žiarovkami v tvare C, ktoré predstavujú jeho funkčnosť.

Strešné lyžiny

Pohodlným prístupom k strešným lištám pomocou stupňov na zadnom bočnom prahu. K dispozícii sú medzery, aby bolo možné laná bezpečne pripútať, aby ste mohli bez obáv prenášať akýkoľvek predmet.

Strešný spojler

Aerodynamický strešný spojler znižuje odpor vzduchu a dodáva zadnej časti sofistikovaný a štýlový vzhľad.

Čistý bočný prah

Tento dizajn bočných prahov, ktorý je navrhnutý tak, aby zakryl panel dverí, pomáha udržiavať vaše oblečenie čisté počas prístupu k sedadlu, aj keď je karoséria vozidla špinavá.

LED zadné hmlové svetlá

Zadné hmlové svetlá dodávajú zadnému pohľadu štýl a výkon a zvyšujú viditeľnosť vášho vozidla pred vozidlami za zlým počasím.