fbpx

Dostatok miesta pre všetky vaše spomienky.

Rozšírený nákladný priestor, ľahšie použiteľná zadná brána a svetlo nákladu sú len niektoré z vecí, vďaka ktorým je Forester zatiaľ najuniverzálnejší a najpohodlnejší. Forester, ktorý podporuje aj ten najaktívnejší životný štýl, je pripravený pomôcť vám robiť všetky veci, ktoré radi robíte, a urobiť každé dobrodružstvo zmysluplnejším.

Batožinový priestor

Širší otvor a štvorcový dizajn uľahčujú organizáciu, nakladanie a vykladanie aj veľkých predmetov bez nutnosti ich nakláňania. Operadlá sklopných zadných sedadiel delených 60/40 boli optimalizované pre rovnejšiu podlahu batožinového priestoru, čo uľahčuje ukladanie dlhších vecí so sklopenými. Boky batožinového priestoru sú navyše vyrobené z ľahko utierateľného a odolného materiálu, na ktorom sú ťažko viditeľné nečistoty a škrabance, takže si môžete svoje drsné výlety naplno vychutnať v pokoji.

Noste viac. Robte viac.

Nákladový priestor Forester bol navrhnutý tak, aby poskytoval jednoduchšie nakladanie a vykladanie. Sklopte zadné sedadlá, aby ste dosiahli maximálny nákladný priestor, aby sa do nich zmestili aj väčšie veci v živote.

Elektrické otváranie kufra

Elektricky ovládaný zadný kufor umožňuje prístup do batožinového priestoru jediným spínačom, aj keď máte plné ruky. Spínač vnútorného zamykania vám umožní pohodlne zavrieť zadný kufor a zamknúť všetky dvere súčasne.

Osvetlenie kufra

Osvetlenie batožinového priestoru bolo umiestnené na strope, aby ste zreteľne videli na celý nákladný priestor aj v tme.

Príslušenstvo

Zdroj 12V, sklopný spínač zadných sedadiel a háčiky na tašku sú kvôli ľahkému použitiu zjednotené v rovnakej oblasti. Háky nákladnej siete sú inštalované v štyroch rohoch nákladného priestoru pre pohodlné použitie siete batožiny.