fbpx

SUBARU XV Interiér

Keď otvoríte dvere modelu SUBARU XV, okamžite si všimnete jeho kultivovaný a športový štýl. Tvarované sedadlá, ktoré sú priestrannejšie a komfortnejšie ako kedykoľvek predtým, poskytujú pohodlný a príjemný zážitok pre Vás a všetkých Vašich cestujúcich aj pri tých dlhých jazdách.

 

Hliníkové pedále

Tieto pedále inšpirované motoršportom dodávajú interiéru vzrušujúci pocit.

Bezkľúčový prístup a štartovací systém pomocou tlačidla *

Kľúčenka, ktorá teraz ponúka zvýšené zabezpečenie proti krádeži s lepším šifrovaním, vám umožňuje ľahký prístup bez kľúča do vášho vozidla a umožňuje naštartovať motor jednoduchým stlačením štartovacieho tlačidla.

Tempomat*

Ovládanie jedným dotykom umožňuje vodičovi nastaviť a udržiavať stabilnú cestovnú rýchlosť, ktorá je vhodná na jazdu na dlhé vzdialenosti po otvorených diaľniciach.

Dvojzónová automatická klimatizácia *

Prepracovaný klimatizačný systém distribuuje vzduch efektívne a ticho so zlepšeným smerovým prúdením prieduchov, čo zaisťuje pohodlnejšiu kabínu za každého počasia.

Elektronická parkovacia brzda (EPB)

Pomocou parkovacej brzdy vozidla stlačte tlačidlo. EPB sa deaktivuje aj pri šliapnutí na plyn pre vaše pohodlie.

USB a pomocné zvukové vstupy

Pripojte svoj iPod alebo iné mobilné hudobné zariadenie do štandardného vstupného konektora AUX alebo USB a prehrávajte hudbu prostredníctvom zvukového systému vozidla. Navyše s dvoma vstupnými trimmi USB môžete nabíjať naraz dve zariadenia. Vo vnútri lakťovej opierky stredovej konzoly je pre vaše pohodlie tiež USB nabíjací port.

Stredová lakťová opierka zadného sedadla *

Interiér SUBARU XV ponúka pohodlie pre všetkých cestujúcich s držiakmi na nápoje v stredovej lakťovej opierke zadných sedadiel.

Apple CarPlay a Android Auto

Využívajte najobľúbenejšie aplikácie súčasnosti s Apple CarPlay  a Android Auto. Funkcie rozpoznávania hlasu umožňujú použitie bez použitia rúk, takže sú všetci v bezpečí a zároveň znižujú rušivé vplyvy, keď ste na cestách.

Zostaňte v kontakte

SUBARU XV je vybavený úplne prepracovaným informačno-zábavným systémom novej generácie, ktorý vás udrží v spojení kdekoľvek. Dostupný 8-palcový dotykový displej hlavnej jednotky poskytuje intuitívny prístup k navigácii a posluchovému obsahu, zatiaľ čo prepracovaný multifunkčný displej informuje vodičov o dôležitých štatistikách vozidla. Pripojenie medzi displejom hlavnej jednotky, displejom počítadla a multifunkčným displejom pomáha zvyšovať pohodlie, bezpečnosť a potešenie. Na dotyk a pod kontrolou – tak sa vždy budete cítiť vo vnútri SUBARU XV.

Merací displej

4,2-palcový plnofarebný LCD merací displej, ktorý je teraz na svojej väčšej obrazovke lepšie viditeľný, pomáha pri krátkom pohľade porozumieť užitočným informáciám o jazde, takže môžete oči nechať na ceste.

Predná kamera*

Fotoaparát s prednou maskou premieta cez multifunkčný displej čelný pohľad na vozidlo, čím zvyšuje viditeľnosť spredu na križovatkách a pri parkovaní čelom k stene.

Zadná kamera*

Pohodlne a ľahko manévrujte so SUBARU XV v úzkych mestských priestoroch. Keď zaradíte spiatočku, fotoaparát zobrazí živý farebný obraz na displeji hlavnej jednotky spolu s pokynmi, ktoré vám pomôžu pri parkovaní.

Spätné zrkadlo s automatickým sklopením *

Vonkajšie spätné zrkadlo na strane spolujazdca sa pri preradení na spätný chod automaticky sklopí, aby sa znížili mŕtve uhly okolo zadných pneumatík, čo prispieva k pohodlnejšiemu a bezpečnejšiemu parkovaniu dozadu pre každého vodiča.

Pripomienka zadného sedadla *

Tento systém vám pomocou meracieho displeja a zvukového zvuku pripomína, aby ste pred opustením vozidla skontrolovali oblasť zadných sedadiel.

*záleží od výbavy