fbpx

Komfort pre všetkých

Forester poskytuje pohodlie každému cestujúcemu na každom sedadle. Jeho pohodlie začína ešte skôr, ako vstúpite do vozidla, pretože otvory vo dverách boli špeciálne navrhnuté tak, aby každému nastupovali a vystupovali. Ak sa nachádzate vnútri, uvidíte rozšírenú a priestrannú kabínu s vymoženosťami, ako sú vrecká operadla a systém vetrania zozadu, zatiaľ čo tichá kabína znižuje nežiaduci hluk a vibrácie na ceste, takže každý môže na ceste zdieľať kvalitný čas.

Dvojitá klimatizácia

Klimatizácia synchronizovaná s cestujúcimi efektívne poskytuje každému obsadenému miestu príjemnú atmosféru v kabíne. Vyberte si zo štyroch prevádzkových režimov, ktoré sa prispôsobia preferenciám teploty každého. Pre väčšie pohodlie si môžete zvoliť svoj režim aj prostredníctvom 6,3-palcového multifunkčného displeja.

Prepínač pamäte polohy sedadla*

Pamäť sedadla je spojená s polohou spätných zrkadiel, čo zvyšuje pohodlie a pohodlie. Navyše, spätné zrkadlo na strane spolujazdca sa automaticky sklopí, keď zaradíte spiatočku, aby ste pri cúvaní dosiahli lepšiu viditeľnosť.

USB zásuvky (predné a zadné)

Pre cestujúcich na predných aj zadných sedadlách sú k dispozícii nabíjacie porty USB, ktoré zvyšujú pohodlie každého.

Stredová konzola

Priehradka v skrinke v stredovej konzole je dostatočne veľká na to, aby ste do nej mohli ukladať svoje elektronické zariadenia ako malé tablety. Pre vaše pohodlie je vo vnútri tiež zásuvka 12V.

Systém zadného vetrania

Za schránkou na stredovej konzole boli nainštalované vetracie mriežky, ktoré umožňujú cestujúcim vzadu komfortné cestovanie.

Rozdelené vrecká operadla

Vďaka rozdeleným vreckám na opierkach pohodlne majte časopisy, smartphony a tablety usporiadané.

Elektronická parkovacia brzda (EPB)

Pomocou parkovacej brzdy vozidla stlačte tlačidlo. EPB sa tiež deaktivuje, keď pre vaše pohodlie šliapnete na plyn.

8-smerné elektricky nastaviteľné sedadlo vodiča *

Nájdite si svoju ideálnu polohu pre riadenie pomocou tohto 8-smerného elektricky nastaviteľného sedadla vodiča.

Stredová lakťová opierka zadného sedadla

Interiér ponúka pohodlie pre všetkých cestujúcich s držiakmi nápojov v stredovej lakťovej opierke zadných sedadiel.

12V napájacie zásuvky

Napájacie zásuvky sú pre väčšie pohodlie k dispozícii v stredovej konzole, vo vnútri skrinky konzoly a tiež v nákladnom priestore.

Sklápacie sedadlá jedným dotykom

Pohodlne sklopte každé zo zadných sedadiel delených 60/40, aby ste pomocou týchto spínačov v nákladnom priestore ľahko zväčšili batožinový priestor.

Elektrické strešné okno *

Veľký otvor vnútorného posuvného strešného okna, ktorý je k dispozícii, poskytuje pocit priestrannosti a zároveň ponecháva všetkým cestujúcim dostatok priestoru nad hlavou.

Pohodlný prístup k sedadlu

Výška sedadla, umiestnenie bočných prahov a dizajn stĺpika dverí umožňujú hladký prístup sedadiel pre zadných cestujúcich.

Schod bočného prahu

Stupne zadných bočných prahov sú širšie, rovnejšie a majú protišmykový povrch pre pohodlné použitie strešného nosiča.

Apple CarPlay a Android Auto

Využívajte najobľúbenejšie aplikácie súčasnosti s Apple CarPlay a Android Auto. Funkcie rozpoznávania hlasu umožňujú použitie bez použitia rúk, takže sú všetci v bezpečí a zároveň znižujú rušivé vplyvy, keď ste na cestách.

Merací displej

4,2-palcový plnofarebný LCD merací displej vám pomôže rýchlo pochopiť užitočné informácie o jazde, aby ste mohli neustále sledovať cestu.

Bočná kamera

Monitor bočného pohľadu premieta obrázky na multifunkčnom displeji z kamery namontovanej na spodnej časti zrkadla na strane spolujazdca – slepého uhla v mnohých jazdných situáciách – pre väčšiu bezpečnosť a pohodlie pri manévrovaní okolo blízkych objektov.

Zadná kamera

Keď zaradíte spiatočku, fotoaparát zobrazí živý farebný obraz na displeji hlavnej jednotky spolu s pokynmi na uľahčenie parkovania. Okrem toho ostrekovač zadnej kamery odpudzuje nečistoty z objektívu, aby bol zaistený jasný výhľad.

Pripomienka

Tento systém vám pomocou meracieho displeja a zvukového zvuku pripomína, aby ste pred opustením vozidla skontrolovali oblasť zadných sedadiel.

Vyhrievané sedadlá*

Vyhrievané predné aj zadné sedadlá spolu s vyhrievaným volantom dodávajú modelu Forester úplný komfort počas dlhých chladných dní.

*záleží od výbavy