Subaru Impreza

  • 6,3 l / 100 km
  • 385 l / 1 310 l
  • od

    25 300

Modelové rady

1.6i
Style

od

25 300

EUR

1.6i
Style NAVI

od 28 900 EUR

Zoznámte sa s úplne novým, kompletne prepracovaným modelom Impreza. Ponúka spoľahlivosť a bezpečnosť, ktorá vás nezradí, a tiež výkon, z ktorého sa vám rozbúcha srdce. Je nenahraditeľným partnerom pre všetkých milovníkov aktívneho životného štýlu. Nová Impreza vás inšpiruje k plnšiemu a radostnejšiemu životu, aby ste vyťažili viac z každého dňa a každej príležitosti.

Žite život naplno

Ako spoľahlivý partner vám Impreza dodá sebaistotu bez ohľadu na to, čo vás na ceste postretne.

Vkus a komfort

Nová Impreza prechádza v oblasti kultivovanosti na vyššiu úroveň. O tomto výraznom posune vpred vás presvedčí tichý interiér, plný ladne tvarovaných plôch a pedantne vypracovaných detailov. 

Zábava na každom kroku

Impreza priam nabáda, aby ste žili na maximum a naplno využili každú príležitosť. Jednoducho menej plánujte a viac si užívajte.

Symbióza a flexibilita

Náročným ľuďom záleží na batožinovom priestore. Nová Impreza ponúka dostatok priestoru na všetko, čo potrebujete pri tom, čo radi robíte, či už ide o prácu alebo zábavu.

Najnovšie technológie

Žijeme v rýchlom svete. Preto v novej Impreze nájdete kompletne prepracovaný informačno-zábavný systém novej generácie, s ktorým ostanete vždy v spojení so svetom. 

Motor BOXER

Vďaka unikátnej konštrukcii sú valce umiestnené po obidvoch stranách kľukového hriadeľa v uhle 180 stupňov proti sebe, a tak je profil nižší a plochejší ako u motorov odlišnej konštrukcie.